Coinbase ve Bu 3 Borsadan MATIC ve 6 Coin İçin Müjde!

Kripto para ticaretinin dinamik dünyasında, büyük borsalar kalıcı vadeli işlem sözleşme tekliflerine heyecan verici eklemeler yapmaya hazırlanıyor. LBank, dün AR ve OCEAN USDT-M kalıcı sözleşmelerini listelerken, Coinbase International Station ve Coinbase Advanced, 7 Aralık 2023 tarihinde saat 21:00’den sonra Polygon (MATIC) ve Bitcoin Cash (BCH) kalıcı vadeli işlem sözleşmelerini tanıtacak. LCX ayrıca LAVA ve Elysium’un listelenmesiyle mücadeleye katılıyor ve MEXC yarın PowBlocks’u (XPB) listelemeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

LBank AR ve OCEAN sözleşmelerini tanıttı

Önde gelen bir kripto para borsası olan LBank, AR ve OCEAN USDT-M kalıcı sözleşmelerinin piyasaya sürülmesiyle kalıcı sözleşme tekliflerini çeşitlendirmeye hazırlanıyor. Dünden beri açık olan sözleşmelerde ARUSDT sözleşmesi, 0,001 USDT’lik bir tik boyutu ve her sekiz saatte bir fonlama ücreti ödeme sıklığı ile 1 ila 50X arasında değişen kaldıraç oranını desteklemektedir. Bu arada, OCEANUSDT sözleşmesi 1 ila 20X arasında kaldıraç, 0.0001 USDT’lik bir kene boyutu ve her dört saatte bir fonlama ücreti ödeme sıklığı sunar.

Coinbase, MATIC ve BCH ile kalıcı vadeli işlem yelpazesini genişletiyor

Küresel bir kripto para borsası olan Coinbase, 7 Aralık 2023 tarihinde sürekli sözleşme tekliflerini geliştirmeye hazırlanıyor. Resmi haberlere göre, Coinbase International Station ve Coinbase Advanced, Polygon (MATIC) ve Bitcoin Cash (BCH) için kalıcı sözleşmeler başlatacak. MATIC-PERP ve BCH-PERP işlem çiftleri bugün TSİ 21:00 veya sonrasında kullanıma sunulacak ve yatırımcılara kripto piyasalarında gezinmek için ek seçenekler sunacak.

LCX ve MEXC’den listeleme duyurusu geldi

Diğer yandan LCX, LAVA ve Elysium listelenmesiyle heyecana heyecan katıyor. Bilindiği üzere bu iki coin, Vulcan Forged (PYR) ekosistemine ait. Kripto ekosistemi genişlemeye devam ederken LCX, kullanıcılarının çeşitli tokenlere erişimini sağlayarak Blockchain alanının genel büyümesine ve canlılığına katkıda bulunuyor. Son olarak MEXC, PowBlocks’u (XPB) borsada listeleyeceğini açıkladı. Böylece MEXC de listelediği altcoinlerin sayısını yükseltti .

Kripto para borsalarının sürekli gelişen ortamında, bu son gelişmeler kritik. Zira sektörün kullanıcılara çok çeşitli alım satım seçenekleri sunma konusundaki çabasına işaret ediyor. LBank, Coinbase, LCX ve MEXC yeni daimi sözleşmeler ve listelemeler sunmakta. Bu sırada, yatırımcılar kripto piyasasına en son eklenenleri keşfetmek istiyor. Ayrıca kullanıcılar, bunlarla etkileşim kurma fırsatını yakalayabilir. Kripto para birimi alanı gelişmeye ve yeniliklere devam ederken daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx