10 yıllık rol arkadaşına veda etti! ‘Sana arkadaşım demek benim için bir onurdu’

Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. ‘Friends’ dizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry’nin ölüm nedeninin boğulma olduğu söylendi. Kolluk kuvvetleri kaynakları, Perry’nin evdeki jakuzide ölü bulunduğunu ancak olay yerinde herhangi bir uyuşturucuya rastlanmadığını ve cinayete dair bir belirti olmadığını açıkladı.

REÇETELİ İLAÇLAR BULUNDU

TMZ’nin haberine göre; her ne kadar evde yasadışı uyuşturucu bulunmasa da, çok sayıda reçeteli ilaç ele geçirildi. Yayın kuruluşu, “Yetkililer evde antidepresanlar, antianksiyete ilaçları ve bir Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ilacı buldu” diye yazdı.

Los Angeles County Adli Tabibi, Perry’nin otopsisini yaparak ölüm belgesini yayınladı. Ancak ölüm nedeninin kesin olarak açıklanması için detaylı toksikoloji raporu bekleniyor.

JOEY TRIBBIANI, CHANDLER BING’E VEDA ETTİ

Aktörün ‘Friends’ dizisindeki en iyi arkadaşı Joey Tribbiani karakterine hayat veren 56 yaşındaki Matt LeBlanc, 10 yıl boyunca birlikte kamera karşısına geçtiği dostuna veda etti.

9.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Perry ile çekilen karelerini yayınlayan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Matthew, sana kalbim buruk bir şekilde veda ediyorum. Birlikte geçirdiğimiz vakit dürüst olmak gerekirse hayatımın en sevdiğim zamanları arasında yer alıyor. Seninle aynı sahneyi paylaşmak ve sana arkadaşım demek benim için bir onurdu. Seni düşündüğümde hep gülümseyeceğim ve seni asla unutmayacağım. Asla.

“SONUNDA ÖZGÜRSÜN”

“Kanatlarını aç ve uç kardeşim, sonunda özgürsün. Sevgilerimle. Ve sanırım bana borçlu olduğun 20 dolar sende kalacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx