Yaptıkları İlişki açıklamalarıyla Gündem Olan Will Smith ve Jada Pinkett Smith Aşkının Detayları

Hollywood dünyasının sevilen isimleri Will Smith ve Jada Pinkett Smith aşkının ilerlemesi bakalım nasıl olmuş?

Kaynak: https://people.com/will-smith-and-jad…

Will Smith ve Jada Pinkett Smith, Hollywood’un en tanınan çiftlerinden biri, yıllar içinde birçok iniş çıkış yaşadılar.

İlişkileri boyunca, bu ikili, aşkın ve evliliğin karmaşıklığına dair birçok ders verdi bize. İşte bu ikonik çiftin ilişkilerine dair bir özet:

1990’ların başlarında tanışan Will ve Jada, 1995 yılında ilişkilerini açıkladı ve 1997 yılında Baltimore, Maryland’da evlendiler.

Evlendikten sonra ailelerini genişleten çift, 1998’de oğulları Jaden’i ve 2000’de kızları Willow’u dünyaya getirmiştir. Will’in Sheree Zampino ile olan önceki evliliğinden Trey Smith adında bir oğlu daha vardır ve Jada, Trey’i “bonus oğul” olarak nitelendirmiştir.

Çift, yıllar içinde Hollywood’un güç çiftlerinden biri olmuş, fakat ilişkilerinin çeşitli yükselişleri ve düşüşleri hakkında da oldukça açık sözlü olmuşlardır.

2023’te PEOPLE ile yapılan yeni bir röportajda, Jada, Will ile olan evliliği hakkında daha fazla bilgi sağladı ve 2022 Oscarları’ndan önce altı yıl boyunca ayrı yaşadıklarını açıkladı.

Will, bu süre zarfında, sahnede ünlü komedyen Chris Rock’u tokatlamıştır.

İlişkilerinin zaman çizelgesine bakıldığında, çiftin birçok önemli anı ve dönemeç noktası olduğunu görürüz.

1994’te ‘The Fresh Prince of Bel-Air’ setinde tanışan ikili, Will’in Sheree Zampino’dan ayrılmasının ardından birbirlerine olan ilgilerini fark ettiler.

1995’te bir çift olarak ilk kez medya önün çıktılar ve 1997’de evlendiler. Evliliklerinin ardından, Jaden ve Willow adında iki çocukları olmuştur.

Çift, yıllar içinde birçok defa ilişkileri hakkında açıklamalarda bulunmuş, 2013’te Jada, evliliklerinin açık olduğu yönündeki söylentileri ele aldı, 2015’te Will, boşanma dedikodularını reddetti ve 2017’de 20. evlilik yıldönümlerini kutladılar.

2018’de Will, Jada ile olan ilişkisini ‘evlilik’ olarak adlandırmaktan çok ‘yaşam ortaklığı’ olarak gördüğünü söyledi.

2020’de Jada, Will ile 2016’da ayrı yaşamaya başladıkları bir dönemde August Alsina ile romantik bir ilişkisi olduğunu açıkladı. 2021’de Will, GQ ile yaptığı bir röportajda, evlilikleri hakkında daha fazla detay verdi ve 2022’de Oscar’da yaşanan ünlü tokat olayı gerçekleşti.

2023’te ise, Jada, evlilikleri hakkında daha fazla detay verdi ve çiftin 2016’dan beri ayrı yaşadığını açıkladı.

Will ve Jada’nın ilişkisi, aşkın ve bağlılığın karmaşıklığını, aynı zamanda bir çiftin birbirine olan derin sevgisini ve saygısını gösteren bir öykü.

İlişkileri boyunca yaşadıkları zorluklar ve başarılar, onların birlikte nasıl büyüdüğünü ve birbirlerine olan bağlılıklarını pekiştirdi.

İki çocukları ve birbirlerine olan sevgileri ile, Will ve Jada, Hollywood’un en sevilen ve saygı duyulan çiftlerinden biri olarak kalmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx