Halloween Partisinde Bir Kadınla Görüntülenen Mert Ramazan Demir’in Aşk İddialarına Verdiği Yanıt Olay Oldu

Mert Ramazan Demir’in halloween partisinde fanlarından biriyle çekilen görüntüsü ‘yeni aşk’ iddialarının çıkmasına sebep oldu. Aşk iddiası sorulan Mert Ramazan Demir’in cevabı AfRam fanlarını zevkten dört köşe yaptı!

Yaşadığı aşkı inatlaya gizleyen bir çiftimiz var biliyorsunuz. Aylar önce gündeme bomba gibi düşen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu aşkından bahsediyoruz…

Yalı Çapkını’nda aşık Seyran ve Ferit’i canlandıran Mert Razaman Demir ve Afra Saraçoğlu’nun aşk yaşadığı çok uzun bir süre konuşuldu.

Fakat her ikisi de inatla inkar edince, askıya alınmıştı bu konu.

Ta ki ikili, bu yaz denizin ortasında öpüşürken yakalanıncaya kadar…

İpler orada koptu! Aylardır inkar ettikleri aşkın gerçek olduğu ortaya çıkınca sosyal medya büyük ayaklandı. Devreye Afra Saraçoğlu’nun, Mert Razaman Demir’le de yakın arkadaşı olan taze eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da girince günlerce bu aşk üçgenini konuşurken bulduk kendimizi.

O zamandan bu yana pek bir şey değişmedi. Bir süre ayan beyan ortada olan aşkı yalanlamaya devam ettiler, daha sonra da “Bu konuda konuşmayacağız” kararı verdiler ve sorulan her soruyu yanıtsız bıraktılar.

Fakat geçtiğimiz saatlerde, özellikle AfRam fanlarını zevkten dört köşe eden bir gelişme yaşandı. Cihangir’de görüntülenen Mert Ramazan Demir’e Halloween partisinde fotoğraflarının çıktığı kadın soruldu.

“Bir aşk var mı?” diye sorulan Mert Ramazan Demir, “O ne lan? Saçmalama” diyerek gülüp geçti.

1. Afra Saraçoğlu sorulduğunda, Mert Ramazan Demir’in sadece teşekkür ettiğini bilenler, başka bir kadın sorulduğunda “O ne lan saçmalama!” tepkisini vermesine pek bir keyiflendi. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx