Yatak odasına heyecan katmak isteyenlere: Cinsel ilişki oyunları

Evet / hayır /oyunu

Paylaş

Evet / hayır /oyunu

Partnerinizle yeni şeyler denemek için evet, hayır, belki oyunu oynayabilirsiniz. Ona yeni fantezilerinizden söz edin ve onun da size anlatmasını isteyin. Evet, hayır ya da belki cevaplarıyla neyi sevip sevmediğinizi fark edebilirsiniz.

Kura çekme oyunu

Paylaş

Kura çekme oyunu

Siz ve partneriniz denemek istediğiniz her bir fanteziyi küçük kağıtlara yazarak bir kavanozun içerisine atın. Tantrik seks uzmanı ve Sensual Massage Romford’un sahibi Karen Botha bu oyunun seks hayatınızı canlı tutacağını söylüyor. Kavanozun içerisine koyduğunuz küçük kağıtları sırayla çekin ve uygulamaya koyulun. Kaç tanesini deneyeceğiniz sadece size bağlı.

Birbirinize erotik hikayeler okuyun

Paylaş

Birbirinize erotik hikayeler okuyun

Bazı erotik hikayeler partnerinizle aranızdaki tutkuyu ateşleyebilir. Bu nedenle partnerinizle birbirinize erotik hikayeler okumaktan çekinmeyin. Hikayelerde okuduğunuz şeyler ufkunuzu açabilir.

Bal oyunu

Paylaş

Bal oyunu

Partneriniz için bir göz bağı (burada bir eşarp veya kravat işe yarar) alın ve parmağınızı bir miktar balın içine daldırın. Balı vücudunuzun herhangi bir yerine sürün ve parterinizden onu bulmasını isteyin. Zorluğu artırmak istiyorsanız, bir zamanlayıcı da ayarlayabilirsiniz. Kazanan içinse ödülü siz belirleyin 

Mastürbasyon oyunu

Paylaş

Mastürbasyon oyunu

Partnerinizi hiç mastürbasyon yaparken izlediniz mi ya da o sizi izledi mi? Cevabınız hayırsa bu oyunla yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Partnerinizi karşınıza oturtun ve yalnızca sözcüklerinizle onu tahrik etmeye çalışın. Siz bunu yaparken o ise kendine dokunacak ve işler hiç beklemediğiniz kadar ateşli bir hal alacak.

Erotik doğruluk mu cesaret mi?

Paylaş

Erotik doğruluk mu cesaret mi?

“Doğruluk mu cesaret mi?” Oyununu hepimiz biliyoruz. Peki partnerinizle bunun erotik versiyonuna ne dersiniz? Birbirinize erotik sorular sorun ya da partnerinizden son derece seksi bir şeyler yapmasını isteyin.

Durdur ve başlat

Paylaş

Durdur ve başlat

Her zaman belirli kurallar içerisinde yaşıyorsanız, yeni şeyler denemek sizin için son derece ateşli olabilir. Kendinize zaman sınırı koyun. Mesela yalnızca 4 dakika içerisinde neler yapabileceğinizi gözlemleyin. Ön sevişmeden ilişkiye kadar 4 dakika içinde tüm marifetlerinizi sergileyin sonra da sırayı partnerinize bırakın.

Buz oyunu

Paylaş

Buz oyunu

Birbirinizin vücudunu buz yardımıyla keşfetmeye ne dersiniz? Buz küpünü dudaklarınızın arasına alarak partnerinizin vücudunda gezdirebilirsiniz. Ancak cilde zarar vermemek için çok nazik olmanız gerekiyor. Bu kesinlikle arzularınızı ateşlemeye yardımcı olacak.

Erotik kartlar

Paylaş

Erotik kartlar

Bu oyun her biri seksi senaryoları içeren 52 kartlık bir desteden oluşuyor. Sırayla bu kartlardan birini seçerek, kartta yazılı olan senaryoları deneyebilirsiniz. Böylece yeni fantezilerin de kapısını aralamış olursunuz.

Kıyafetlerinizi yırtmasını isteyin

Paylaş

Kıyafetlerinizi yırtmasını isteyin

Biraz daha vahşi fantezilerden hoşlanıyorsanız, belki de partnerinize kıyafetlerinizi yırtması için puan verebilirsiniz. Eğer dişleriyle yırtarsa bonus puan vermeyi unutmayın! Tabii 100 puana ulaşınca da bir ödül vaad etmelisiniz.

Erotik Scrabble

Paylaş

Erotik Scrabble

Normal Scrabble’ı biraz daha erotik hale getirin ve yalnızca erotik kelimeleri yazmayı deneyin. Eşinizin aldığı her puan içinse bir kıyafetinizi çıkarın.

Ön sevişme oyunu

Paylaş

Ön sevişme oyunu

Ne kadar süre ön sevişme yapabileceğinizi test edin. Partnerinizle anlaşın ve ilişkiye girmeden birbirinizi keşfederek zaman geçirmeye çalışın. Orgazma değil geçirdiğiniz ana odaklanın ve bunu bir oyun oynayarak daha keyifli bir hale getirin.

seksü cinsellik oyun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.