Son dakika: AK Partiden seçim anketi açıklaması: 15 puan farkımız…

Son dakika: AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova’nın sorularını yanıtlıyor.

AK Partili Kurtulmuş’un açıklamaları şöyle; 

Biz aslında kongrenin ertesi gününden itibaren 2023 seçimi çalışmalarına başlamış olduk. Her birimiz illerde, faaliyetlerini sürdürüyorlar. AK Parti sürekli sahada olan bir partidir, en büyük farkı da halkın gönlüyle gönülden gönüle temas kurmasıdır. Biz bunu siyasetimizin merkezine koyduk. Bu gönülleri esas alan çok ciddi şekilde uygulamayı da başardık. Gönüllere girmek büyük bir başarıdır ama gönüllerden düşmemek de önemlidir.

60dd8cdf66a97c0b94a2db65

SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI

Gönüllerden düşmemek büyük bir fedakarlık gerektiriyor. Bizim siyasetimizin temel ilkesi şeffaf, halkla birlikte olan, siyaseti makam mevki işi olarak değil Allah’ın rızası olarak yapmak istiyoruz. AK Parti gönüllerden düşüyor mu, hayır. Oy bakımından soruyorsanız AK Parti’nin en yakın siyasi rakibiyle farkı 10-12 puandan daha fazladır ama bu yetmez. 

60dd8cd266a97c0ab7b59e2e

Pandemi şartları dolayısıyla biraz araya mesafe belki koymuş olabilir. Bunu herkes için söylüyorum. Hızla bunları aşmak ve gönüllerden düşmemeyi esas alan bir anlayışla siyasetimizi sürdürmek zorundayız. 

CİNSEL SUÇLAR

Cinsel suçlarda somut delil geniş bir alan.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDE SON GÜN

Kadına yönelik şiddet bir insanlık suçu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.