Saadettin Ustaosmanoğlu: Cübbeli Ahmet Mahmut şeyhliğini açıkla da kasetlerini patlatalım

Nakşibendi tarikatına bağlı ‘İsmailağa Cemaati’nin piri Mahmut Ustaosmanoğlu, 23 Haziran’da öldü. Ustaosmanoğlu’nun akabinde tarikatta ‘post’ hengamesi başladı.

Cemaatin en tanınan yüzü ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, cemaat içinde engellendiğini belirtip “Efendi Hazretlerimize bir bardak, bakraç cenaze şerefisine su bile döktürmediler” diyerek reaksiyon gösterdi.

‘ÜLKELER ORTASI MACERALARI…’

Cübbeli Ahmet’e tarikatın içinden sert karşılık geldi. Kökler Derneği isimli bir YouTube hesabından tertipli yayın yapan Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, Cübbeli Ahmet’e ağır savlarla karşılık verdi.

Sözlerine “Cübbeli Ahmet Mahmut’un ülkeler ortası maceraları. Sinemanın kendisini daha piyasaya sürmedik. Bunlar daha fragman” diyerek başlayan Ustaosmanoğlu 4 saatlik görüntüde şöyle devam etti: “Endonezya’dan başlayalım mı? Mısır, Lübnan, İran… Filim ortaya çıktığında bütün şalterlerin atacak esasen.”

‘ERKEKSEN ŞEYHLİĞİNİ İLAN ET’

Saadeddin Ustaosmanoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü’ye hitaben şunları söyledi: “Erkeksen şeyhliğini ilan et. Çok meraklısın zira. İlan et de kasetlerini patlatalım. Haydi buyur.

2009 yılında efendi hazretleri hayattayken kime biat ettin? Tarikat icazetini kimden aldın. Bunun yanıtını da kasetlerle vereceğiz.

Şimdi ağlayıp sızlıyorsun, ‘Cenazede bana bir bakraç su döktürmediler’ diye. O bakracın da bir karşılığı var, onu da anlatacağım. Sen cenazeye su dökmeye gelsen Show TV’yle geleceksin. Seninle mi uğraşacaktık. Kolay bir derse giriyorsun külliyede, Show TV orada.

Bütün pislikler ortaya dökülüyor.

‘AHMET ABİN YAZMIŞ’

Endonezya’daki pirin sana getirdiklerini sen mi açıklarsın, biz mi açıklayalım. Ve ne kadar verdin? Sende çoktur. Endonezya’dan getirttiklerini kimin meskeninde konuk ettiğini de açıkla. Nisa taifesinden (karşı cins) olan bu konukları birkaç ay sonra Endonezya’ya geri gönderdiğini de biliyoruz.

Senin cemaatin artık İsmailağa değil. Ahmet abin bile yazmış. Ahmet Hakan.

Kahire’nin pavyon sokaklarında ne yaptın. Kahire’de aradığını bulamayınca Lübnan’a gittiğini de biliyorum.

Mahkemedeki fareni de yakaladık. Sen kendini çok uyanık sanıyorsun fakat o denli değil o işler.

Sen bittin, kendi kendini bitirdin… Evet, Cübbeli Ahmet Mahmut artık perttir” dedi. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.