Protez Saç Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Önemli Bilgi! Oscar Hair Protez Saç Merkezi

 

Protez saç cerrahi bir işlem değildir. Birçok kişi protez saç uygulamasını, cerrahi ve tıbbi bir müdahale sanmaktadır. Ancak kişiler herhangi bir işlem görmeden doğal saçlara protez yöntemi ile kavuşabilirler. Protez saç kişilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır, tamamen kişinin ihtiyacı olan saç tasarımına göre hazırlanır. Bazı durumlarda küçük veya büyük olabilir. Saç protezi erkek veya kadın fark etmeden her yaştan herkes için tercih edilebilir. Saç dökülmesi, seyrekleşmesi veya kişilerin belirli rahatsızlıklardan dolayı saçlarını kaybetmesi sonrasında bu işlem uygulanabilir.

 

Protez saçlar kişilerin kafalarına sabitlenir. Protez saç fiyatları tamamen hazırlanan proteze göre değişiklik gösterir. Protez saçlar hazırlanırken kişiler saçın uzunluğuna, rengine, şekline ve yapısına tamamen kendisi karar verir. Kişilerin diledikleri gibi bir saç protezi yapılır. Küçük alanlar için ise kişilerin kendi saçlarından örnek alınarak, birebir doğal saça göre bir protez hazırlanır. Protezler hava ve su geçirir. Bundan dolayı bütün sulu alanlarda rahatlıkla bulunabilir, protezinizi yıkayabilirsiniz. Hava geçirme özelliği sayesinde ise kişilere herhangi bir şekilde alerji yapmaz. Bundan dolayı kişilerde kaşıntı, döküntü ve deri alerjisi oluşmaz. Protez saçlar, solüsyon ile yapıştırılır. Bu işlem son derece profesyonel olarak yapılır.

 

Saç protezi takıldıktan sonra iki haftada bir mutlaka rutin bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Oscar Hair Şişli Protez Saç Merkezi olarak en iyi bakımı saçlarınıza yapıyoruz. Protezin takılmasından sonra sizlere gerekli olan bütün desteği sağlıyor ve detaylı bilgilendirmemiz ile sizlere her şeyi tek tek anlatıyoruz. Protez saçlar kişilerin ihtiyacı olması halinde uygulanır. 12 yaşından büyük olan herkes için bu uygulama yapılabilir. Saç dökülmeleri birçok farklı sebepten olabilir. Ancak saç protezinin mutlaka deneyimli, güvenilir ve iyi bir firmanın yapması gerekir. Uzmanlar tarafından saç protezleri özel olarak hazırlanır. Sizlerde garantili bir şekilde protez kullanımı için firmamıza başvuruda bulunabilir, kaliteli protezinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir