Meizu bir kez daha sahnelere geri dönüyor

Vivo Mobile’ın ardından en çok telefon satan markalardan biri olan Meizu, yeni Meizu 20 serisi ile akıllı telefon pazarına dikkat çekici bir giriş yaptı. Bu seri, standart modelle beraber, Galaxy S23 serisine benzer bir tasarım ve üç farklı kamera halkası sunuyor. Gül Altın, Sarı, Nane ve Gri olmak üzere çeşitli renk seçenekleriyle tanıtılan bu model, yeni bir renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir duyuma göre, Meizu 20, tamamen beyaz bir ön panele sahip Beyaz/Gümüş renk seçeneği ile piyasaya çıkabilir.

Bir dönem akıllı telefonlarda genellikle, cihazın genel renk şemasına uygun kalın çerçeveler görmek alışılmış bir durumdu. Ancak çerçevelerin incelmesiyle bu trend yavaşça azalmaya başladı. Bugün, birçok modern telefon, arka panelin renginden bağımsız olarak, ekran çevresinde siyah çerçevelerle donatılmış durumda. Ancak Meizu, Meizu 20 serisinin yeni bir renk versiyonuyla bu durumu değiştirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Meizu bir kez daha sahnelere geri dönüyor

Duyum hesabı Ice Universe’in paylaştığı görsellere göre, Meizu 20’nin bu yeni versiyonu beyaz çerçevelere sahip. Bu görseller, cihazın sadece ön kısmını gösteriyor olsa da, oldukça şık bir görünüme sahip ve diğer Android cihazlardan farklı bir izlenim bırakıyor. Bu yeni renk versiyonunun piyasaya çıkışı ile ilgili resmi bir onay henüz bulunmamakla birlikte, yalnızca kozmetik değişikliklerin yapıldığı ve özelliklerin muhtemelen aynı kalacağı bekleniyor.

Bu durum, 6.5 inç E6 AMOLED ekran ve 144Hz yenileme hızı gibi özelliklere sahip olacağı anlamına geliyor. Fotoğrafçılık açısından, 50MP birincil sensör, 5MP makro birim ve 16MP ultra geniş açılı lensle donatılmış olabilir. Cihazın Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından desteklendiği ve 4,700mAh batarya ile 67W hızlı şarj desteği sunduğu bilinmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir