Kayserispor’da Çağdaş Atan devri resmen başladı

Kadir Has Stadyumu Konferans Salonu’nda Yukatel Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı konut sahipliğinde gerçekleştirilen imza merasimine, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Garnizon Kumandanı Hava Tuğgeneral Haldun Taşan, Vilayet Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve Kayserisporlu yöneticiler katıldı.

İmza merasiminde konuşan Yukatel Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı, “Teknik yöneticimizle kontrat süremiz bitmişti. Yeni bir teknik yönetici arayışlarına başladık. Adaylarımıza durumumuzu açıklıkla söyledim. Bir hocamızla anlaştık lakin daha sonra transfer konusunda fikir ayrılığı olduğu için anlaşamadık. Daha sonra Çağdaş hoca ile temasa geçtik. Çağdaş hoca bizim grup hakkında ne düşündüğünü söyledi. Sunum yaptı. Ben de kulübümüzün durumunu açık yüreklilikle söyledim. Kendisi de bunu bilerek geldiğini söyledi. Kendisi ‘Hayallerimiz bütçelerden büyük’ dedi ve topluluğumuzun gönüllerini fethetti. Bu yük artık benim kaldıracağımdan daha büyük bir noktaya geldi. Kolay olan benden evvel olduğu üzere ‘Ben oynamıyorum’ diye bırakıp gitmek. Fakat ben hiçbir vakit kolayı seçmedim. İnşallah Çağdaş hoca ile evvel hayatta kalma daha sonra da uygun oyun. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

ÇAĞDAŞ ATAN: HER VAKİT OYUNUN GÜCÜNE İNANDIK

Çağdaş Atan ise, “Başkanımız Berna Gözbaşı ile görüştük, sunumumuzu yaptık. Oyunumuzu, hayallerimizi anlattık. Hayallerimiz bütçelerden büyük derken de biz her vakit oyunun gücüne inandık. Oyunun oyuncuların pahasını artıracağına inanıyoruz. Genç metot antrenörleriyiz. O yüzden hiçbir vakit oyunu, oyuncu üstünden okumayız. Çok yüksek bütçeli oyunculardan çok aşikâr bir sistemle, elimizdeki oyuncuların pahasını artırarak akademiyle de birlikte çalışarak güçlü bir oyun oynatmak istiyoruz. Önde baskı yapan, topa sahip olan, Kayseri halkının gurur duyacağı bir futbol oynayarak elimizdeki oyuncuların market kıymetini artırıp kulübümüzü dönem sonuna rahat bir halde ulaştırmak istiyoruz” sözlerini kullandı.  

Yukatel Kayserispor’da Çağdaş Atan’ın teknik ekibinde Hasan Fırat (Yardımcı Antrenör), Mustafa Keçeli (Yardımcı Antrenör), Murat Özkütükçü (Yardımcı Antrenör), Altay Dağdelen (Kaleci Antrenörü), Emre Demirci (Atletik Performans Antrenörü) ve Ufuk Özbey ile Serhan Erturhan (Analiz) olarak vazife yapacak. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.