Bağımlılıklarından kurtulan ünlü oyuncu genç haline tavsiyede bulundu

Şimdi 6 yaşındayken oynadığı 1982 üretimi “E.T.” sinemasıyla ünlü olan ve küçük yaşta kavuştuğu şöhretin berbat yanlarını da yaşamak zorunda kalan ünlü aktris Drew Barrymore, genç haline ne söyleyeceğini anlattı. 

47 yaşındaki Amerikalı oyuncu Drew Barrymore, katıldığı bir ödül merasiminde hayatına ve geçmişine dair samimi açıklamalar yaptı.

Çocuk yaşta gelen şöhretin de tesiriyle geçmişte alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla savaşan ve depresyon tedavisi de gören Barrymore, gençlik vakitlerine öğütlerde bulundu.

People’a konuşan ünlü aktris, gençlik halinin kendisini dinlemeyeceğini belirterek  “Gençken çılgın ve asi bir formda eğlenmek istiyordum” dedi.

Küçüklük haliyle Drew Barrymore…

Barrymore, “Ama artık kendime daha yeterli tavsiyem var. Kendime zarafetle reaksiyon vermemi söylemeyi seviyorum. Her şeyi boşver. Sakin ol, huzur bul.”

“Keşke çocukken kendime söyleyebilseydim dediğim şeyler bunlar, ancak bunların mümkün olduğunu asla düşünmezdim, o vakit sahiden istemedim. Artık onları istiyorum” diye devam etti.

Bağımlılıklarından kurtulduktan sonra oyunculuğa devam eden Hollywood yıldızı, şimdilerde kendi ismi taşıyan “The Drew Barrymore Show” ile mesleğine devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.